Trenujesz pływanie i nie widzisz postępów? Wskazówki z YouTube nie pomagają? Stoisz w miejscu, a poświęcasz coraz więcej czasu na trening? Znaleźliśmy na to sposób. 
Wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie – PROFILOWANIE techniki pływackiej.
NA CZYM TO POLEGA? 
Sięgnęliśmy do innowacyjnych rozwiązań międzynarodowych i twórczo dostosowaliśmy podejście do naszych warunków.
W pierwszym kroku zapraszamy na trening na pływalni, który wykonujesz pod ścisłym nadzorem TRENERA. Ćwiczenia przygotowawcze, pozwolą zaznajomić się ze sposobem przygotowania PROFILU.
Następnie TRENER przeprowadza proces profilowania. Wykonujesz zadane ćwiczenia, zaś trener dokonuje profesjonalnej oceny każdego istotnego elementu techniki pływackiej, np. sposobu prowadzenia ręki nad wodą, czy zasięgu ramion. PROFIL zawiera nagranie, które pozwala na głębszą analizę Twojej aktualnej techniki po zakończeniu treningu, a dla Ciebie jest wspaniałą pamiątką.
Po zamknięciu procesu analizy PROFILU Twojej techniki pływania otrzymasz podsumowanie z oceną punktową elementów wymagających największej korekty techniki. 
Po co Ci PROFIL? 
PROFIL  – to innowacyjna syntetyczna ocena punktowa elementów Twojej techniki pływania, która pomoże Ci zoptymalizować trening pływacki tak, aby skupić się na zagadnieniach wymagających największych korekt. Dzięki niemu, nie będziesz musiał zwiększać liczby treningów, aby poprawić technikę, tylko lepiej wykorzystasz czas na treningach, skupiając się na błędach. 
DLACZEGO TRICLUB?
Jesteśmy twórcami PROFILU i stworzyliśmy go z myślą o osobach, które chcą poprawić technikę pływania, ale nie mają dużo czasu i nie są w stanie wygospodarować środków na prywatne lekcje z trenerami.
Analizy Twojego stylu i techniki pływania dokona dwójka niezwykle doświadczonych trenerów triathlonowych:
Łukasz Lis – trener oraz doskonały zawodnik, aktualny Mistrz Europy w triathlonie (AG) 
Maksim Anzim – były zawodnik ukraińskiej kadry triathlonu, ceniony szkoleniowiec
Co zrobić z takim Profilem ?
Profil pozwoli Ci skutecznie pracować nad wybranymi elementami techniki, które wymagają korekty. Możesz pracować samodzielnie, ale jeśli nie wiesz jak zacząć pracować nad każdym z elementów, zajrzyj na otwarte zajęcia TRICLUB z KOREKTYWY PŁYWANIA, które prowadzimy dla takich osób ja Ty, a zobaczysz jak poprawnie pracować nad poprawą techniki.
Bardzo skutecznym rozwiązaniem uzupełniającym trening techniki pływania jest wprowadzony przez nas cotygodniowy trening tzw. Suchy Basen, obecnie rozszerzony o elementy Core & Mobility. Trening ten jest zdalny i trwa ok 45 minut. Łączymy się na GOOGLE MEET – dzięki czemu trenerzy przekazuję wskazówki i analizują na bieżąco sposób wykonania zadań.
Zajęcia SUCHY BASEN są przygotowane tak, aby:
>> skutecznie poprawić technikę pływania,
>> wzmocnić efekty treningów wykonywanych w wodzie,
>> podtrzymać formę pływacką w sytuacji ograniczeń czasu,
>> ułatwić wdrożenie do treningu pływackiego osobom, które zaczynają pływanie praktycznie od podstaw.
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Prosimy o wypełnienie, niżej zamieszczonego formularza.
Cena: 150 zł
Płatność: Stowarzyszenie TRICLUB
Tytuł: Profilowanie 
Nr konta: 17 1140 2004 0000 3802 8158 0383
Pytania i kontakt:
team@triclub.pl
606 111 000