Home / Blog
paź
8
2015

Oferta usług TRICLUB

Powrót
Newsy |Komentarze: 0

W skład oferty TRICLUB wchodzą treningi grupowe oraz indywidualna opieka trenerska. Na naszej stronie zamieściliśmy najbardziej popularne wśród zawodników pakiety sportowe w dziale CENNIK. Każdy zawodnik z uwagi na swój stopień wytrenowania ma inne potrzeby dlatego podkreślamy, iż jest to nasza propozycja. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania ilości i rodzaju usług do każdego zawodnika, wszelkie pytania prosimy kierować do osób odpowiedzialnych za kontakt.

Zapisy na treningi pływackie oraz triathlonowe są prowadzone pod następującym FORMULARZEM.

Podejmij wyzwanie – treningi grupowe

Treningi skierowane są do zawodników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz korzystać z motywacji płynącej z treningów w grupie. Do treningów grupowych należą treningi pływackie, biegowe, spinningowe, kolarskie oraz zakładki. Dla przykładu w Warszawie treningi pływackie odbywają się na basenie przy ulicy Inflanckiej oraz Esperanto, treningi biegowe na stadionie miejskim przy Agrykoli treningi spinningowe w Centrum Olimpijskim w klubie fitness ZDROFIT, treningi kolarskie i zakładki są organizowane przy Wojskowej Akademii Technicznej. Jak nazwa wskazuje „Podejmij wyzwanie – treningi grupowe” skierowane są przede wszystkim dla osób początkujących i średnio zaawansowanych pragnących spróbować swoich sił w triathlonie. Na każdym treningu grupowym jest obecny trener, który czuwa nad poprawnością i techniką wykonywanych ćwiczeń. Obecność grupy zawodników motywuje do zwiększonego wysiłku, obowiązkowej obecności na treningach oraz daje możliwość wymiany cennych doświadczeń. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane pakiety zajęć grupowych wybieranych przez zawodników:

podejmij wyzwanie

Pakiety zajęć grupowych mogą być również dopasowane indywidualnie do każdego zawodnika zgodnie z zapotrzebowaniem.

Pakiet PŁYWANIE na przykładzie Warszawy. Treningi ukierunkowane są na doskonaleniu techniki pływackiej i odbywają się dwa razy w tygodniu. Koszt to 250zł miesięcznie w przypadku wyboru treningów prowadzonych na pływalni przy ulicy Inflanckiej. W cenie pakietu jest wejścia na basen. Pakiet pływanie można również zmodyfikować i uczęszczać tylko na jeden trening tygodniowo. Cena tego pakietu to 160zł miesiecznie. Można również pływać częściej np. 3-4 razy w tygodniu. W takim wypadku cena ustalana jest indywidualnie. Poniżej harmonogram zajęć pływackich na basenie przy ulicy Inflanckiej:

harmonogram inflancka1Zgodnie z harmonogramem na Inflanckiej przewidzieliśmy 10 treningów tygodniowo:

 • 2 treningi w tygodniu dla osób Zaawansowanych (robocza nazwa grupy Z1)
 • 7 treningów w tygodniu dla osób Średnio zaawansowanych (robocze nazwy grup S5,S6,S7,S8)
 • 1 trening w tygodniu dla osób Początkujących (robocza nazwa grupy P5)

Istnieje możliwość przechodzenia pomiędzy grupami. W ten sposób można dostosować pod siebie pasujące godziny treningów.

Inną opcją pływania są zajęcia na basenie przy ulicy Esperanto. Treningi odbywają się w grupach do 3 osób  zgodnie z harmonogramem:

harmonogram esperanto

Treningi prowadzone są w godzinach porannych i skierowane dla osób, które chcą trenować w małych grupach, na mniejszym komfortowym basenie. Treningi podobnie jak na Inflanckiej zostały podzielone na grupy zaawansowania. Istnieje możliwość dogodnego wyboru terminu treningów. Pasuje Ci wtorek o 7:00 i środa o 6:00? A może inna konfiguracja? Wystarczy, że zapytasz, a znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie. Pakiet PŁYWANIE na Esperanto to koszt 200zł miesięcznie przy jednym treningu w tygodniu oraz 350zł miesięcznie przy dwóch treningach w tygodniu. Wejście na basen każdy z zawodników opłaca indywidualnie. Pływalnia honoruje karty sportowe.

Pakiet TRIATHLON koncentruje się na minimum jakie potrzebne jest początkującemu – średnio zaawansowanemu zawodnikowi triathloniście. W cenie pakietu przewidziane są dwa treningi pływackie w tygodniu do wyboru z oferty zajęć na basenie przy ulicy Inflanckiej oraz możliwość uczestniczenia w treningach biegowych, spinningowych (wejście dodatkowo płatne), kolarskich i zakładkowych organizowanych przez nasz klub zgodnie z harmonogramem. Dla przykładu harmonogram treningów w Warszawie. Ponadto pakiet TRIATHLON oferuje grupowy plan treningowy udostępniany każdemu zawodnikowi. Grupowy plan treningowy jest zestawem treningów z zadaniami, które zawodnik może wykonywać indywidualnie poza treningami grupowymi, w których uczestniczy. Grupowy plan treningowy nie jest pisany indywidualnie pod zawodnika, jest on namiastką planu indywidualnego i daje możliwość zawodnikom początkującym i średnio – zaawansowanym poczucia w jaki sposób trenują zawodnicy zaawansowani i przygotowujący się do bicia konkretnych rekordów życiowych.

Pakiet TRIATHLON PLUS zawiera wszystkie usługi opisane w pakiecie TRIATHLON oraz oferuje dodatkowe dwa treningi pływackie tygodniowo na basenie przy ulicy Inflanckiej. Pakiet jest skierowany głównie dla triathlonistów z grupy średnio – zaawansowanej, którzy kładą szczególny nacisk na poprawę i doskonalenie techniki pływackiej.

Dojdź do perfekcji – indywidualna opieka trenerska

Jak sama nazwa wskazuje „Dojdź do perfekcji – indywidualna opieka trenerska” jest usługą przeznaczoną w szczególności dla zawodników pragnących osiągnąć konkretnie sprecyzowane cele sportowe. Indywidualna opieka trenerska daje zawodnikowi pełen monitoring przez trenera procesu przygotowania do zawodów.

indywidualna opieka trenerska

Pakiet Indywidualny Plan Treningowy jest skierowany do zawodników, którzy chcą w sposób efektywny przygotować się do startu w zawodach. Indywidualny plan treningowy przewiduje:

 • zebranie informacji o zawodniku
 • indywidualne spotkanie z trenerem w celu wyznaczenia celów startowych oraz harmonogramu startów
 • stworzenie planu treningowego wraz z periodyzacją treningu
 • przesyłanie przez trenera cotygodniowego indywidualnego planu treningowego
 • bieżący monitoring i kontrola realizacji planu treningowego

Zawodnicy na indywidualnych planach mają możliwość konsultacji planu i zadań z trenerem drogą mailową oraz telefoniczną. Bezpośrednia współpraca z trenerem gwarantuje osiągnięcie wymarzonych celów i wyników w relatywnie najkrótszym możliwym czasie.

Plany treningowe i komunikacja z zawodnikiem odbywa się poprzez arkusze Google Spreadsheets przykład tygodniowego mikro cyklu przedstawiono poniżej:

Zeszyt1

Pakiet Indywidualny Plan Treningowy Plus jest to połączenie pakietu Indywidualny Plan Treningowy oraz Pakietu Triathlon. Plan Treningowy Plus jest optymalnym zestawieniem usług trenerskich zawiera możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach grupowych w tym 2 wybranych treningach pływackich w tygodniu na basenie przy ulicy Inflanckiej. Pakiet dopuszcza możliwość odrabiania treningów pływackich w przypadkach losowych gdy zawodnik nie może uczestniczyć we wcześniej zadeklarowanych godzinach.

Pakiet Triathlon Exclusive jest to połączenie pakietu Plan Treningowy Plus oraz zajęć indywidualnych. Pakiet Exclusive przeznaczony jest dla zawodników szczególnie wymagających kładących duży nacisk na zajęcia indywidualne.

 


© 2014 Copyright TRI Club | Projekt i realizacja:

Powrót
LUBLIN
WARSZAWA
Zapisz się

x

Wybierz miasto

Wybierz pakiet:

 • przydział do grupy treningowej
 • porady trenerskie przed, po i w trakcie treningów
 • przynależność klubowa i wszystkie wiażące się z tym profity
 • dwa treningi pływackie grupowe w tygodniu
 • * pływanie Inflancka i Esperanto
 • ** pływanie na WUM – Trojdena 240zł (wejście na basen dodatkowo płatne, honorowane są karty sportowe)
 • przydział do grupy treningowej
 • porady trenerskie przed, po i w trakcie treningów
 • przynależność klubowa i wszystkie wiażące się z tym profity
 • dwa treningi pływackie grupowe w tygodniu
 • plan treningowy grupowy
 • jeden trening biegowy w tygodniukontrola realizacji treningów oraz monitoring postępów
 • * pakiet TRIATHLON z pływaniem na Inflanckiej i Esperanto
 • * pakiet TRIATHLON z pływaniem na WUM – Trojdena 340zł (wejście na basen dodatkowo płatne, honorowane są karty sportowe)
 • przydział do grupy treningowej
 • porady trenerskie przed, po i w trakcie treningów
 • przynależność klubowa i wszystkie wiażące się z tym profity
 • cztery treningi pływackie grupowe w tygodniu
 • plan treningowy grupowy
 • jeden trening biegowy w tygodniu
 • kontrola realizacji treningów oraz monitoring postępów
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do celów i możliwości zawodnika
 • stała kontrola realizacji treningów oraz monitoring postępów
 • porady i konsultacje trenerskie
 • modyfikacja i dostosowanie wcześniej ułożonego planu treningowego
 • przynależność klubowa i wszysktie wiążące się z tym profity
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do celów i możliwości zawodnika
 • stała kontrola realizacji treningów oraz monitoring postępów
 • porady i konsultacje trenerskie
 • modyfikacja i dostosowanie wcześniej ułożonego planu treningowego
 • przynależność klubowa i wszysktie wiążące się z tym profity
 • możliwość uczestniczenia we wszystkich treningach grupowych
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do celów i możliwości zawodnika
 • stała kontrola realizacji treningów oraz monitoring postępów
 • porady i konsultacje trenerskie
 • modyfikacja i dostosowanie wcześniej ułożonego planu treningowego
 • przynależność klubowa i wszysktie wiążące się z tym profity
 • możliwość uczestniczenia we wszystkich treningach grupowych
 • cztery treningi indywidualne w miesiącu
 • porady i konsultacje trenerskie bez ograniczeń
 • videoanaliza techniki ruchu
 • godzinny trening indywidualny dostosowany do potrzeb zawodnika lub konsultacje trenerskie
 • triathlonowy plan treningowy dostępny na platformie TrainingPeaks
 • konsultacja poprawności wykonywanych zadań i ćwiczeń
 • motywacja do realizacji treningów
 • przynależność klubowa i wszystkie wiążące się z tym profity
 • pojedynczy, wybrany trening grupowy z TRICLUBem porady trenerskie przed, po i w trakcie treningu zadanie treningowe dostosowane do poziomu zaawansowania * cena jednego treningu poza pakietem
cena:

Uzupełnij Dane:

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon kontaktowy*
Masz pytanie? Napisz?
Udowodnij, ze nie jesteś botem. 2 + 2(słownie)?
Powrót
Wpisz wyszukiwane hasło i wciśnij Enter
x

Wyniki wyszukiwania: