Łukasz Lis w podcaście TriGapa o życiu triathlonisty

Kamil Gapiński, znany dziennikarz sportowy w podcaście TriGapa rozmawia z Łukaszem Lisem z TRICLUB o wyzwaniach w życiu triathlonisty, sukcesach sportowych oraz planach na przyszłość.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Łukaszem, którą autor wywiadu zapowiada w następujący sposób:
Fantastyczny pływak. Bardzo dobry kolarz. Niezły biegacz. Uważa, że triathlon to styl życia. I to on jest najważniejszy, a nie wyniki. Mówi, że do swojego treningu w ogóle nie przykłada uwagi, bo najważniejsi są zawodnicy, których prowadzi. Mimo to zdobył w Olsztynie mistrzostwo Europy w kategorii M35-39! W tym roku zamierza też zaatakować Hawaje. Poznajcie Łukasza Lisa z TRICLUBU. W przeszłości zdolnego pięcioboistę, dziś czołowego polskiego age-groupera.

TriGapa to jeden z najpopularniejszych polskich programów triathlonowych. Początkowo Kamil Gapiński prowadził go w radiu Weszło FM w latach 2018-2022. Nagrał ponad 100 odcinków i rozmawiał z całą czołówką polskiego triathlonu. Jerzyk, Jaskółka, Sowiński, Oliwa, Konieczny czy Lechowicz – wszyscy ci zawodnicy i zawodniczki byli jego gośćmi. Obecnie kontynuuje projekt w formie podcastu.