Drugi sezon „vEveresting by TRICLUB” za nami.

Drugi sezon vEveresting by TRICLUB za nami. W tegorocznej odsłonie wzięło udział 14 osób plus kilka towarzyszących odcinkowo. Wspólnie wdrapaliśmy się na 85 000 m n.p.m. Duża sprawa. Gratulacje! Dzięki wydarzeniu rozszerzyło się grono osób, które poznały specyfikę wspinaczki górskiej…



